بیمه عمر و سرمایه گذاری سینابان و درمان انفرادی – بخش اول

بیمه درمان انفرادی و بیمه عمر سینابان
bime darman va omr
در این تاپیک درباره طرح جدید بیمه سینا که تلفیقی از بیمه عمر و سرمایه گذاری سینابان و بیمه درمان انفرادی می‌باشد، توضیحاتی را ارئه خواهیم کرد.

بیمه عمر و سرمایه گذاری سینابان

در این بیمه فرد بیمه گذار بر اساس قرارداد، مبلغی تعیین شده را در اقساط مشخص پرداخت میکند. این پرداختها تا زمان معین ادامه خواهد داشت و در صورت بروز اتفاقاتی مثل مرگ، بیماری لاعلاج یا احتیاج شخص به مراقبتهای ویژه پزشکی، بیمه گر وظیفه دارد سرمایه ی بیمه شده را به شکل یکجا یا مستمری به او و یا شخصی که تعیین کرده است، بپردازد.

بیمه عمر و سرمایه گذاری سینابان، با هدف ارائه ی جامع ترین و به روز ترین خدمات بیمه ای طراحی شده است تا یک پشتوانه ی مالی با سود تضمین شده به همراه پوشش های جامع بیمه ای را برای بیمه گذاران فراهم کند.

پوشش های بیمه ای

  • پوشش فوت به هر علت : پرداخت سرمایه ی فوت تا ۳۰ برابر حق بیمه سالانه تا سقف ۴،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال به ذینفعان بیمه نامه در صورت فوت بیمه شده.
  • پوشش فوت ناشی از حادثه : پرداخت سرمایه ی فوت حادثی ناشی تا ۱۲۰ برابر حق بیمه سالانه به ذینفعان در صورت فوت بیمه شده در اثر حادثه تا سقف ۸،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال (با احتساب سرمایه فوت به هر علت)
  • پوشش نقص عضو و از کارافتادگی ناشی از حادثه : پرداخت سرمایه ی مربوطه معادل ۱۰۰ یا ۲۰۰ درصد پوشش فوت به هر علت در صورت نقص عضو و از کارافتادگی بیمه شده در اثر حادثه تا سقف ۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال.
  • پوشش بیماری های خاص: پرداخت ۳۰ درصد سرمایه ی فوت به هر علت تا مبلغ ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال به ازاء هر بیماری و مجموعا معادل ۱،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال (بیماریهای خاص شامل سکته قلبی، سکته مغزی، جراحی عروق کرونر، انواع سرطان ها و پیوند اعضای اصلی بدن هستند.)
  • هزینه پزشکی ناشی از حادثه : پرداخت هزینه های درمانی ناشی از حادثه معادل ۵ یا ۱۰ درصد سرمایه فوت ناشی از حادثه تا مبلغ ۲۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال بصورت سالانه.
  • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه : معافیت بیمه گذار از پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد، در صورت از کارافتادگی کامل و دائم ناشی از حادثه یا بیماری.
  • مستمری از کارافتادگی : در صورت از کار افتادگی دائم و کامل بیمه شده در اثر حادثه یا بیماری، بیمه شده معادل ۱ تا ۵ برابر حق بیمه ی سالانه و تا پایان قرارداد مستمری دریافت خواهد کرد.
  • معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت فوت حادثی بیمه گذار : چنانچه بیمه گذار در مدت اعتبار بیمه نامه در اثر حادثه فوت کند، حق بیمه های مربوطه تا پایان قرارداد توسط بیمه گر تامین و بیمه نامه ادامه خواهد داشت.
  • معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت فوت بیمه گذار (فوت به هر علت) : چنانچه بیمه گذار در مدت اعتبار بیمه نامه فوت کند، حق بیمه های مربوطه تا پایان توسط بیمه گر تامین و بیمه نامه ادامه خواهد داشت.

در مطالب بعدی درباره مزایای سرمایه گذاری و بیمه درمان انفرادی این طرح صحبت خواهیم کرد . . .

پایان بخش اول . . .

برای دنبال کردن صفحه ما در اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

(1) Comments

Leave a Reply