طرح همسایگان خوب و مهربان – قسمت اول

طرح همسایگان خوب و مهربان
طرح همسایگان خوب و مهربان

یکی از بیمه نامه های بسیار مهم و کاربردی، بیمه مسئولیت مدنی مدیر و هیئت مدیره ساختمان و مسئولیت مالک و یا مستاجر در داخل هر واحد است که در شرکت بیمه سینا با نام طرح همسایگان خوب و مهربان نامیده می‌شود. البته این طرح دارای بیمه نامه آتش سوزی نیز می باشد که در نوشته های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

در این نوشته به بیمه مسئولیت مدنی مدیر و هیئت مدیره ساختمان خواهیم پرداخت.

بیمه مسئولیت مدنی مدیر و هیئت مدیره ساختمان (قسمت اول از طرح همسایگان خوب و مهربان) :

این بیمه نامه، مسئولیت مدنی مدیر و یا هیئت مدیره ساختمان را در برابر خسارات جانی و مالی به اشخاص ثالث و ساکنین ساختمان تحت پوشش قرار میدهد.

این بیمه نامه خسارتهای جانی به ساکنین، میهمانان، نگهبانان، باغبانان، سرایدار مجتمع و خانواده ایشان، نشست و ریزش چاه، استفاده کنندگان از آسانسور، کارگر نظافت چی، کارگر خدماتی و تاسیساتی ، حوادث استخر و جکوزی،سالن اجتماعات در مشاعات و همچنین خسارت جانی و مالی در پارکینگ و ریزش نمای ساختمان و سایر اجسام متعلق به ساختمان را در صورت احراز مسئولیت مدیر ساختمان، تحت پوشش قرار میدهد.

سالانه خسارتهای جانی و مالی بسیاری در داخل ساختمانها و مجتمع های مسکونی برای اشخاص ثالث پدید می آید که در محاکم قضایی، مدیر و یا هیئت مدیره ساختمان، مسئول جبران خسارتها شناخته می شود. خسارتهایی مثل ریزش نمای ساختمان، جراحات بدنی برای کارگران تاسیساتی و یا خدماتی، حوادث جانی مربوط به آسانسور و … . لذا هدف این بیمه نامه از بین بردن دغدغه های مدیران ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری در برابر رخ دادن چنین خطراتی می باشد.

در مطالب بعدی سایر قسمت های طرح همسایگان خوب و مهربان را بیان خواهیم کرد.

برای اطلاع از شرایط و حق بیمه این بیمه نامه با ما تماس بگیرید.

برای دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

بیمه سینا، نمایندگی شمس نطنزی، کد ۶۱۵۰

Leave a Reply